Redwell infrapuna küttepaneelid

10 põhjust valida Redwell infrapunaküte:

  • Optimaalne energiakasutus
  • Sobib nii põhi- kui lisakütteks
  • Lihtne paigaldus
  • Hooldusvaba
  • Mitmekülgne valik, kaunis disain
  • Individuaalselt kohandatav ja juhitav
  • Kasutatav koos „Targa kodu süsteemiga“
  • Sobilik allergikutele
  • Austria kvaliteet
  • Garantii 10 aastat

Infrapunaküte sobib eelkõige neile inimestele, kes hindavad oma aega, tervislikku õhku ja soovivad hooldusvaba küttesüsteemi. Infrapunakütte kõige suurem eelis on aga energia kokkuhoid, kuna infrapuna ei soojenda ruumis olevat õhku, vaid ruumi ennast ja selle sisustust – seinu, lage, põrandat ja mööblit. Soojus salvestub esemetes ja pindades ning see tagab pikemaajalise stabiilse temperatuuri, hoides kokku vähemalt 30% energiat. Kuna soojus jaguneb ruumis ühtlaselt, puuduvad temperatuuride erinevused põranda ja lae vahel ning samuti ei mõjuta infrapunaküte ruumi õhuniiskust. Kui tavapärase kütte puhul kondenseerub soe õhk külmadele välisseintele ja võib põhjustada hallituse arengut, siis infrapunaküte hoiab seinad ja põrandad soojad ning ennetab hallituse tekkimist. Tänu sellele, et ei köeta õhku vaid ruumis olevaid pindasid ja esemeid, ei ole ka ka ruumi ventileerimisel energiakadu väga suur.

 

Iga infrapuna küttekeha juhitakse individuaalse termostaadiga, mis tagab lisaks iga ruumi soovitud temperatuurile optimaalse energiakasutuse. Eeliseks on muidugi ka küttepaneelide lihtne paigaldus seinale või lakke. Redwell pakub ka erinevaid portatiivseid küttekehasid, mille kasutamiseks on vaja lihtsalt pistik seinakontakti pista. Piiratud eelarve korraI saab infrapunakütte paigaldada järk-järgult, tuba toa haaval vastavalt võimalustele ja remondi edenemisele. Oluline on lihtsalt valida iga ruumi jaoks õige võimsusega küttekeha! Infrapunaküte sobib nii põhi- kui lisakütteks.

Õhus on vähem tolmuosakesi ja allergeene

Infarpunaküte on hääletu ja hooldusvaba ega põhjusta pidevat õhuringlust ruumis, mis omakorda tähendab, et õhus on vähem tolmuosakesi ja allergeene. Erinevalt UV- ja röntgenkiirgusest on infrapunakiirgusel inimeste tervisele soodne mõju: infrapuna soojendab keha ja vereringe kannab soojuse kehas laiali. Infrapunasoojus tugevdab inimese immuunsussüsteemi, ei kuivata inimese nahka ega limaskestasid ehk ei põhjusta ninakuivust ega silmade ärritust. Infrapunaküte kiirendab vereringet nahas, stimuleerib ainevahetust ja on tänu puhtamale õhule hügieeniline. Õhu tsirkulatsiooni puudumine ja püsiv õhuniiskus mõjub positiivselt näiteks liigesehaigusi põdevatele inimestele, astmahaigetele ning allergikutele.

Infrapuna küttepaneel klassikaline valge Redwell
Ümmargune valge küttepaneel kahes mõõdus

Küttepaneele valides eelista kvaliteeti!
 
Austria ettevõte Redwell Manufaktuur GmbH on spetsialiseerunud kvaliteetsete infrapuna küttepaneelide arendamisele ja tootmisele juba aastast 1998. Redwell rõhutab keskkonnasäästlikkust nii tooraine valikul kui tootmisprotsessis, kasutades tootmisel ainult rohelist energiat ja kvaliteetseid materjale. Rangelt kontrollitud tootmisprotsess ja käsitööna kokkupandud küttepaneelid tagavad töökindla tulemuse ja tootja annab oma toodetele garantii 10 aastat. Redwelli suurest valikust leiab sobiva küttekeha iga interjööri jaoks, alates klassikalisest valgest kuni moodsa klaaspildini. Paljud tooted on multifunktsionaalsed, näiteks peegel küttekeha, must kriiditahvel, käterätikuivati jne.

Redwelli tooted vastavad Euroopa Parlamendi ja Nõukogu direktiivis kehtestatud nõuetele, mis käsitlevad energiamõjuga ökodisaini tooteid (Euroopa Liidu Teataja, 2009). Redwell infrapuna kütteseadmete kvaliteet on alates 2003. aastast kinnitatud kvaliteedimärgisega TÜV Nord ja CE ohutusmärgisega. Kinnituseks toodete kvaliteedi ja ökonoomsuse kohta Redwell Manufactur GmbH-le omistatud aastate jooksul palju erinevaid väga nimekaid autasusid ja sertifikaate.